+421 944 265 944, +421 917 198 735
  • Domov
  • Aktivity
  • Iné aktivity

Iné aktivity

Tenis

Máte možnosť využiť aj exteriérový tenisový kurt s umelou trávou, ktorý sa nachádza približne 100 m od Wellness hotela a môžete si ho prenajať.

Minigolf

Minigolf patrí medzi veľmi obľúbené aktivity rodín. S týmto nenáročným športom máte príležitosť zasúťažiť si s priateľmi a rodinou.

Cykloturistika

Patince sú svojou polohou nie len najteplejšie miesto na Slovensku, ale zároveň sa nachádzajú v krásnom prostredí s možnosťami využitia voľného času aj na výlety alebo cyklotúry. Ako výlety odporúčame: Komárno, Gabčíkovo, Ostrihom, Kolárovo, Budapesť, Belá, Podhájska. Jedna z cyklotrás vedie pozdĺž Dunaja - trasa: Komárno - Patince - Kravany nad Dunajom a druhá trasa ponúka tiež zaujímavé zážitky a vedie z Komárna do Kolárova.

Plážový volejbal

Ak ste partia alebo skúpina fanúšikov plážového volejbalu, tak máte aj túto možnosť. Beach volejbal sa nachádza v areáli Wellness hotela pri vonkajších bazénoch.

Vodné bicykle

Jazierko v areáli Wellness hotela Patince poskytuje možnosť rôznych vodných športov, ako jazda na vodných bicykloch.

Rybolov

Areál Wellness hotela Patince ponúka vyžitie aj pre milovníkov rybolovu. V jazere hotela sa nachádzajú majestátne 12 a viac kilogramové kapre, amury, tolstolobiky a šťuky.

Petanque

Ihrisko na petanque sa nachádza vo vonkajšom areáli Wellness hotela Patince.

Iné aktivity

ADRESA:

Hlavná 68, Patince, 94639

Rezervácie

+421 944 265 944

E-MAIL

rezervacia@patince-ubytovanie.sk
Srdečne Vás vítame