+421 944 265 944, +421 917 198 735
 • Domov
 • Kúpalisko
 • Wellness Patince

Wellness Patince


Je novovybudované wellness centrum s veľkým bazénovým svetom pre každého dospelého i dieťa. Tento komplex celoročne ponúka tradičné kúpeľné techniky ako vodnú terapiu, vírivý bazén, sedací bazén, detský vodný svet.

Bazénový svet

 • Bazénový svet

  V bazénoch sa využíva voda termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m. Termálna voda v Patinciach sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám. Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca.
 • Rímsky bahenný kúpeľ

  Špeciálny relaxačný kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo v termálnom jazierku. V rímskom kúpeli si môžete príjemne posedieť a nechať pôsobiť termálnu vodu na Vaše kĺby a svaly, na ktoré má blahodarné účinky.
 • Veľký relaxačný bazén

  Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody cca 31°C. V bazéne sa nachádza množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.
 • Kľudový bazén

  Ideálne miesto na oddych. Voda v bazéne má príjemných 36°C a má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia.
 • Vírivka

  Pre Vaše uvoľnenie a regeneráciu tela je Vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus a pomáha aktivovať samoozdravné sily organizmu.
 • Detský vnútorný bazén

  Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s tobogánom.Voda je termálna, má teplotu 34°C a je hlboká len 70 cm.
 • Detský vonkajší bazén

  V exteriéri hotela je pre vaše deti pripravený bazénik so šmykľavkou a fontánou. Hĺbka vody je iba 40 cm a jej teplota je 30°C.
 • Vonkajší letný bazén

  Na ploche viac než 600 m2 sa nachádza vonkajší letný bazén hotela s veľkým tobogánom a lezeckou stenou. Počas letnej sezóny je pre hostí k dispozícii až 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogány. Teplota vody vo vonkajších bazénoch sa pohybuje od 26°C do 29°C.
 • 1

Vaňové kúpele

 • Rašelinový kúpeľ s rašelinovou kašou

  Rašelinový kúpeľ má vynikajúci liečivý účinok na telo. Rašelina obsahuje veľké množstvo živín, minerálov a prírodných stopových prvkov, ktoré sa pomocou kúpeľa ľahko vstrebávajú do pokožky, vyživujú ju, obnovujú a prekrvujú.
 • Omladzujúci kúpeľ s morskými riasami

  Kúpeľ z morských rias je ideálnym elixírom krásy a zdravia na pleť a telo. Morské riasy majú vďaka spoločnému pôsobeniu obsiahnutých prvkov vitalizujúce, tonizujúce a hydratačné účinky, dodávajú energiu a celkovo uvoľňujú organizmus.
 • Anticelulitídny citrusový kúpeľ

  Kúpeľ so sviežou a jemnou vôňou citrusov pomocou morskej soli vyčistí a vyhladí Vašu pokožku, zbaví telo toxínov, zlepší cirkuláciu krvi a podporuje činnosť lymfatického systému, ktoré vedie k omladeniu a napnutiu pokožky. Teplý kúpeľ pomáha látkovej výmene, ktorá je tiež efektívnym spôsobom pri boji proti celulitíde.
 • Remineralizačný kúpeľ

  Remineralizačný kúpeľ obsahuje remineralizačné soli a morské riasy, ktoré obohacujú telo o vitamín C a stopové prvky. Medzi ďalšie významné účinky kúpeľa patrí tiež zvýšenie prekrvenia kože a vnútorných orgánov.
 • Magnéziový kúpeľ

  Magnéziový kúpeľ je vhodný pri svalových kŕčoch a bolestiach kĺbov. Tento kúpeľ Vám navyše pomôže zbaviť sa škodlivých toxínov z tela, zmierniť zadržiavanie vody v tele, uvoľniť svalové napätie, upokojiť myseľ a príjemne zrelaxovať.
 • Sírový kúpeľ

  Tento kúpeľ má liečivé účinky a odporúča sa najmä pri reumatizme, tráviacich ťažkostiach, alergiách a kožných chorobách, predovšetkým psoriáze. Mimoriadne významné sú sírne kúpele aj pri ochorení kĺbov, lebo práve na poškodenej chrupavke ubúdajú štruktúry obsahujúce síru. Okrem toho má síra priaznivé účinky pri astme a ostatných respiračných ochoreniach.
 • Pivný kúpeľ s fľaškou piva (0,33)

  Pivný kúpeľ je výnimočná procedúra pri ktorej si doprajete uvoľňujúci kúpeľ s pivnou emulziou a s fľaškou vychladeného piva. Kúpeľ prehrieva pokožku, uvoľňuje kožné póry, ktorými sa dostávajú von z tela škodlivé látky. Pivové emulzie zas majú ozdravujúci účinok, podporujú regeneráciu pokožky a zároveň posilňujú imunitný systém organizmu.
 • Čokoládový kúpeľ

  Doprajte si čokoládový pôžitok, z ktorého sa nepriberá. Čokoládový prášok s vysokým obsahom kakaa v kombinácii s mangovým olejom má blahodárne účinky na telo a myseľ. Po našom čokoládovom kúpeli sa budete cítiť príjemne oddýchnutí, Vaša pokožka po ňom bude pôsobiť mladšie a pevnejšie.
 • Uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou

  Kúpeľ s hlbokou vôňou, obsahujúci esenciálne oleje a prírodné kvety levandule. Zbaví Vás stresu, napätia a podráždenosti. Pomáha pri poruchách spánku, zápalov a začervenania kože.
 • Harmonizujúci kúpeľ s lupeňmi ruží

  Luxusný kúpeľ s voňavými jemnými kúskami lupeňov ruží čistí a rozjasňuje pleť, má omladzujúce účinky, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, oživuje a vypína pokožku. Vhodná je rovnako aj pri podráždenej a citlivej pleti, pri drobných vyrážkach a akné. Kúpeľ pomáha upokojiť organizmus, zlepšuje náladu, je vhodná pri nespavosti, bolestiach hlavy, proti depresii, vyvoláva pocit pokoja a harmónie. Je tiež afrodiziakálny a vhodný aj pre partnerský kúpeľ.
 • Kúpeľ proti bolesti s vodou z Mŕtveho mora

  Kúpeľ proti bolesti z bahna z Mŕtveho mora a esenciálnych olejov pôsobí ukludňujúco, upokojuje nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov.
 • Antistresový relaxačný kúpeľ

  Upokojujúci kúpeľ s éterickými olejmi citróna a sladkého pomaranča zlepší stav Vašej mysle a osvieži celé telo. Pôsobením olejov z hroznových jadier a solí zo Stredozemného mora bude Vaša pokožka jemná a hydratovaná, Vaše telo zrelaxované. Hodí sa predovšetkým na odstránenie únavy a upkojenie nervového systému.
 • Vitalizujúci kúpeľ THAI

  Kúpeľ blahodárne osvieži celé telo, povzbudzuje po náročnej záťaži, osviežuje nervový systém a pôsobí uvoľňujúco. Kúpeľ napomáha pri presilení svalov, ceulitíde aj pri infekciách na pokožke. Vďaka obsahu zázvoru priaznivo pôsobí aj pri prechladnutí, a uvoľňuje dýchacie cesty.
 • Zázračný kúpeľ pre dámy

  Ide o zázračný relaxačný kúpeľ, pri ktorom sa používa jódovo-bromová soľ, ktorá blahodarne pôsobí aj na ženské problémy. Má pozoruhodné zdravotné účinky vďaka vysokému obsahu jódu, brómu, kremíka a selénu. Napomáha pri liečbe pohybového aparátu, úrazov, reumy, gynekologických a urologických problémov, respiračných chorôb, kožných ochorení, vysokého krvného tlaku, nadmerného potenia, odbúrava stres a posilňuje imunitu. Kúpeľ Vašu pokožku prehreje, stimuluje krvný obeh a Vaše telo dokonale uvoľní.
 • 1

ADRESA:

Hlavná 68, Patince, 94639

Rezervácie

+421 944 265 944

E-MAIL

rezervacia@patince-ubytovanie.sk
Srdečne Vás vítame